ניתוחי התנהגות לאפיון חווית משתמש - UX

וחשיבה עסקית מתקדמת בעיצוב ממשק משתמש - UI

תנו לנו ליצור עבור הלקוחות שלכם את חווית המשתמש האולטימטיבית!

משלב הרעיון לאפיון ועיצוב UX / UI

אנחנו מאמינים בשורה התחתונה – השגת מטרות העסק שלכם. הדרך שלנו מתמקדת בהתנהגות פסיכולוגית והבנת תהליכי קבלת ההחלטות של הלקוחות שלכם, כדרך ליצירת הנעה לפעולה. בשלבי העבודה, שמיד תראו, הצלחנו לעזור להצלחת הרבה מאוד חברות ופרויקטים שונים במהלך השנים. רוצים לראות כמה כאלה?

איך זה קורה?

A
מחקרים וניתוחי שטח

אפיון ועיצוב חווית משתמש הם לא דבר שיוצרים באופן מלאכותי. יש צורך במחקר מעמיק על מנת להבין בצורה הטובה ביותר את הצרכים וההתנהגות של הלקוחות שלכם. כאן נדרשת עבודה משותפת שלנו ושלכם על מנת להגיע לאפיון מזוקק של חווית משתמש מדהימה. איך נעשה את זה? 

  • באמצעות יצירת קשר עם האנשים בחברה, כדי להבין לעומק את מטרות העסק והיעדים שנקבעו. 
  • בהמשך נשוחח עם לקוחות פוטנציאלים וקיימים תוך כדי בדיקת פלטפורמות ייעודיות. 
  • נבדוק את החוזקות והחולשות הטכנולוגיות העומדות לרשותנו 
  • ולא פחות חשוב- נבצע בדיקת שוק וסקירת המתחרים הקיימים במקומות שונים בארץ ובשאר רחבי הגלובוס.

חשוב לציין שהמחקר לא מסתיים בשלב הראשון, אלא ממשיך לאורך כל שלבי הפרויקט למיטוב אופטימלי.

מחקרים וניתוחי שטח
B
רעיון UX ראשוני – Wireframe

בשלב הזה, לאחר שאספנו מספיק מידע התחלתי, נתחיל לגבש את מבנה השלד הכללי של אפיון חווית המשתמש. כאן נתייחס לצרכי המשתמשים שלכם כפי שנקבעו בשלב המוקדם יותר ונייצר הנעה לפעולה באמצעות גיבוש הפעולות המועדפות וצורות הניווט האופטימליות ביותר. את המבנה הראשוני שגובש נציג לכם בוריאציות שונות, נשמע את ההערות, ההארות והבקשות שלכם לשינוי ונמשיך לשכתב יחד ולייעל עד שנגיע לחווית המשתמש המוצלחת ביותר עבור לקוחותיכם והכל כמובן בהתאם ליעדי החברה .

רעיון UX ראשוני – Wireframe
C
עיצוב UX עשיר ומגובש

השלד הראשוני קיים ומוסכם על כולם , ועכשיו : שלב הפרטים הקטנים! כל מה שיהפוך את חוויית המשתמש שלכם לקלה, פשוטה ומדהימה.

כאן נתייחס  למבנה היעיל ביותר שיביא להנעה לפעולה מצד המשתמשים, נעצב את הרעיון שגובש לפרטי פרטים ונתאים את הדפים השונים בצורה חלקה למכשירים ולפלטפורמות הרצויות.

עיצוב UX עשיר ומגובש
D
עיצוב ממשק – רעיון UI ראשוני

החלק הנוצץ של ממשק המשתמש – מתחילים לגבש גרפיקה ראשונית!

מתוך מה שלמדנו עד עכשיו על המהות הייחודית של החברה שלכם ומתוך הבנת חוויית המשתמש שנקבעה, נבנה שלב אחר שלב בתהליכי העבודה הפנימיים שלנו מספר דוגמאות מרהיבות שייצגו באופן נאמן את ממשק חווית הלקוח המושלמת. בדומה לעבודת עיצוב ה- UX גם כאן נקבל מכם פידבק ונעבוד יחד עד לקבלת התוצאה הרצויה.

עיצוב ממשק – רעיון UI ראשוני
E
מעצבים גרפיקת UI

אחרי שקבענו את ייחודיות העיצוב, נמשיך באותו הקונספט גם לשאר הדפים והאלמנטים בפרויקט. בשלב הזה גם נבדוק התאמה לפלטפורמות שונות (רשת, מובייל ועוד) ונייצר גרפיקה מעוצבת רספונסיבית ומותאמת, תוך שמירה על הייחודיות של החברה שלכם.

מעצבים גרפיקת UI
דילוג לתוכן