סטודיו קוקואפס מתמחה באפיון חווית משתמש לאפליקציות ומערכות תוכנה

איפיון ממשקים (ux/ui)| אפיון חווית משתמש לאפליקציות | UX/UI לאפליקציות | תכנון, עיצוב ופיתוח אפליקציות | תכנון, עיצוב ופיתוח מערכות תוכנה | תכנון, עיצוב ופיתוח מערכות SAAS

איפיון ותכנון חווית משתמש על סמך מחקר, הבנה מעמיקה של המוצר, איך המשתמשים ישתמשו בו, מציאת פתרונות שיאפשרו למשתמש הכי מאותגר להשתמש במוצר, התמקדות בקהל היעד והובלה של הפרוייקט לגמר.

פיתוח מוצר מצליח מתחיל בתכנון נכון לקהל היעד, בסופו של דבר הלקוחות הם אלו שצריכים להשתמש במוצר!

אפליקציית הפודקאסטים האוניברסיטאית הראשונה בישראל

קוקואפס גאה בפיתוח אפליקציית הרצאות של מרצים וחוקרים של אוניברסיטת בר-אילן, האפליקצייה מרכזת את כל הרצאות של מרצים וחוקרים מהאוניברסיטה.

כתבה ב YNET

נגן וידאו

מיזם בתחום קורסים דיגיטליים בתחום השיווק

הקמת מיזם מאפיון עד למוצר מוגמר ועובד, הקמנו את המיזם מרעיון, מחקר, תכנון, אפיון , עיצוב האתר והאפליקציה, מיתוג, עיצוב חווית המשתמש לאפליקציה ולאתר המוכר קורסים אונליין בתחום השיווק בארצות הברית. האפיון בוצע לאחר מחקר מתחרים, למידה של תחום פעילות חדש, סקר לקוחות, אפיון UX/UI ופיתוח. בנוסף לתהליך מקיף שביצעו בפרוייקט קוקואפס מצאה פתרונות יצירתיים למגוון של אתגרים בתחום הUXים והעיצוב UI באפליקציה, בנוסף לפתרונות טכנולוגיים כדי להשיג את מטרות החברה. האפליקציה מאפשרת רכישה מתוך האפליקציה ולמידה מלאה של הקורס.

מערכת אנליטיקס לאתרי מסחר ואפליקציה ב AI

הקמת המיזם משלב הרעיון עד למוצר מוגמר. התהליך כלל מחקר מעמיק של התחום, מחקר מתחרים, אפיון טכני ובניית POC של האפליקציה והמערכת ולאחר מכן MVP עובד שניתן לשלוח ללקוחות. תהליך ההקמה היה מורכב מאד היות שהמערכת מורכבת טכנולוגית וצריכה לעבוד עם רכיבים רבים בסינרגיה מושלמת. כחלק מהתהליך בינינו את כל תהליכי הפיתוח, אפיינו את האפליקציה ואת המערכת , בוצע עיצוב מקיף ומיתוג ונכנסו לפיתוח אינטנסיבי מואץ של 4 חודשים בסופם היה מוצר מוגמר ועובד.

אנחנו ממש סקרנים לשמוע על הפרויקט שלכם!

מלאו  את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם. 

אפשר גם להתקשר אלינו: 04-3748634 או לכתוב מייל: info@kokoapps.co.il

    "על ידי שמוש בטופס זה הינך מסכים לתקנון ולמדיניות הפרטיות של אתר זה."
    דילוג לתוכן