המומחיות שלנו

פיתוח חומרה IoT ואפליקציות

צוות המהנדסים שלנו בעלי ניסיון רב בביצוע בדיקת היתכנות של רעיונות עסקיים (PoC - Proof of Concept), יצירת מכשירי IoT, אב טיפוס ומערכות בקרה וניהול, התמחות בפיתוח אפליקציות מורכבות משולבות מכשירי IOT , פיתוחים לתעשייה ופתרונות בתחום הבריאות האקדמיה והבטחון.

פיתוח מיזמים

פיתוח מיזמים מא'-ת', משלב התכנון ועד למוצר מוגמר ועובד. כתיבת תוכנית עסקית למיזם לגיוס משקיעים, מצגת משקיעים, דוחות פיננסיים לשנתיים קדימה, ניהול הפרוייקט עד להגעה למוצר מוגמר, תיק העבודות שלנו כולל מגוון רחב של ארגונים, חברות ומיזמים שהבאנו אותם להצלחה.

t

פיתוח מערכות תוכנה

אנו מספקים מגוון רחב של שירותים בתחום פיתוח התוכנה והתאמה אישית של מערכות back-end עבור אפליקציות, אפליקציות ברמה ארגונית, Dashboard, ניהול מותג ואתרי רשתות חברתיות.

האנשים שמובילים את KokoApps

Kfir Gershon

Co-Founder & CEO

Tom Slutsky

Development Manager

Mor Elizarov

Art Director

Yaniv Elizarov

IT Manager

My Best Theme

הגענו עם רעיון והרבה מוטיבציה ולא היה לנו איך מבצעים זאת. KokoApps ליוו אותנו מהתחלה, ביצעו מחקר מקיף בתחום שלנו, אפיינו את המוצר ופיתחו עבורנו מערכת למידה מורכבת מאד, המשלבת יכולות אנלטיות גבוהות. אנחנו ממליצים לכל יזם או חברה שמעוניינת בחזית אחת של שקט להגיע אליהם.

דויד מייסד ומנכ"ל

Petangos

המקצועיות של צוות KokoApps זה מה שתפס אותי מהתחלה, לא נתנו לנו הבטחות גבוהות, סיימנו את הפרוייקט הרבה לפני הזמן באיכות גבוהה. אני ממש רוצה לשבח צוות הפיתוח המדהים שעזרנו לנו ופיתח לנו אפליקציה מדהימה שהיום משרתת מאות אלפי לקוחות מרוצים ברחבי ארצות הברית. עברנו אתגרים בפרוייקט אך העבודה והתהליך ב KokoApps הייתה מרתקת והופתענו לגלות כמה אנחנו לא לבד, בתור יזמית אני מרגישה שמצאתי את הזרוע הטכנולוגית שמלווה אותי במיזם וממשיכים ללוות אותי 😊 . אני ממליצה רק על חברת KokoApps

Adva.G Founder

United App

אני רוצה להמליץ על חברת KokoApps , הם פיתחנו לנו מערכת מורכבת, עם תשתית מאד מורכבת ב AWS ואפליקציה משוכללת בתחום הספורט. הייעוץ הטכנולוגי מהתחלה ותהליך הפיתוח לאורך כל הדרך מאפשרים לנו לכבוש את היעדים שהצבנו לעצמנו כחברה, הם פשוט מקצוענים! כמנכ"ל החלטתי שכל הפיתוח של החברה יהיה ב KokoApps.

אלכס מנכ"ל

אנחנו סקרנים לדעת מה הרעיון שלך

    על ידי שמוש בטופס זה הינך מסכים לתקנון ולמדיניות הפרטיות של אתר זה.

    דילוג לתוכן