פיתוח מהיר של הרעיון שלכם מבלי להתפשר על איכות הקוד

כיום, המסע שעוברים משתמשים מסתיים רק לעתים רחוקות במכשיר אחד בלבד. גם כאשר מדובר בפונקציה כמעט יומיומית כמו מסחר אלקטרוני, משתמש יכול להתחיל מסע כזה במכשיר הסלולרי שלו, וכאשר הוא חוזר הביתה בסוף היום הוא מעדיף להתרווח על הספה, לגלוש באתר דרך המחשב הנייד לבדוק עוד מוצרים, לבצע סקר שוק ואף להוסיף מוצרים לעגלה. ייתכן אף ואת הרכישה הוא יבצע שוב ממכשיר הסלולרי שלו, כאשר הוא כבר במיטה מתכוון ללכת לישון.

h

פיתוח מהיר

h

ביצועים

h

עלויות נמוכות

h

קוד משותף

b
petangos

השקיעו בפתרון
הפיתוח חוצה הפלטפורמות הטוב ביותר עבור המיזם שלכם

יישומי Web

פיתוח אפליקציות לאינטרנט מאפשר לכם להגיע לכל קהל ובכל מכשיר. באמצעות דפדפני אינטרנט עבור המוצר הנדרש, תוכל להתאים את האפליקציה שלכם לדפדפנים שולחניים וניידים בבת אחת.
עסקים רבים כבר מכירים את עיצוב האתרים הרספונסיבי (RWD), אך לא די בהתאמת תוכן לגודל המסך. על מנת שנוכל לדאוג לביצועים איכותיים, יישומי אינטרנט מתקדמים (PWA) מאפשרים לנו לספק חווית משתמש הדומה לזו המקורית.
לצורך פיתוח אפליקציות אינטרנט, אנו משתמשים במסגרות שונות כולל Node.js, React.js. .NET, AngularJS ו- Vue.js שהן מהמסגרות הפופולריות ביותר כיום, המגובות על ידי חברות כמו גוגל, מיקרוסופט או פייסבוק.
pwa
03
2208×1242
lms-104-1

יישומים ניידים
היברידיים

פיתוח חוצה פלטפורמות מאפשר שימוש ביישום אחד בהתקנים שונים.
לשם כך, ניתן לבחור בפיתוח אפליקציות היברידיות, אשר מעניקות תחושה של תוכנות מקוריות (Native) ומציעות תכונות דומות. הדבר מתאפשר הודות לשימוש בבסיס קוד משותף, מה שמקטין את הזמן והמאמץ הדרושים ליצירתם. יחד עם זאת, אחד החסרונות יכול להיות ביצועים נמוכים יותר.
לצורך פיתוח חוצה פלטפורמות, אנו משתמשים בטכנולוגיית React Native. ערכת כלים זאת הינה סטנדרט בתעשייה כיום, עם תמיכה חזקה ויכולת ליצור רכיבי ממשק משתמש המשפרים את מהירות הפיתוח והיעילות.

צוות מותאם
לפרויקט שלכם

צוות טוב לא צריך להראות רק מומחיות בטכנולוגיה אלא גם לספק את התמיכה וההכוונה הדרושים בתהליכי בחירת הטכנולוגיות והגודל בהתאם לצרכים העסקיים שלכם.
בעוד ארגונים מסוימים ידרשו תמיכה בצוות הקיים שלהם. בבניית הצוות שלכם נדאג להתאים לכם את צוות המפתחים באופן מדויק את לדרישותיכם. במקרים מסוימים, ייתכן תידרש אפילו יחידה שלמה, מוכנה לצאת לדרך עם הפרויקט שלכם. הבטיחו מוצר קצה איכותי ויעיל ודאגו לחסכון בזמן בעזרת צוותים מורחבים ומותאמים.
f

מהו פיתוח חוצה פלטפורמות?

פיתוח חוצה פלטפורמות הוא התהליך שבו מפתחים מוצרים או שירותים עבור פלטפורמות וסביבות תוכנה שונות. הדבר מאפשר למפתחים לבנות אפליקציות תואמות למספר פלטפורמות ומכשירים, כמו אנדרואיד ו- iOS.

f

מהי מסגרת העבודה הטובה ביותר עבור פיתוח מובייל?

אנחנו ב- KokoApps רוצים בראש ובראשונה להבטיח את האיכות הגבוהה ביותר של המוצרים שלנו. לשם כך אנחנו משתמשים במסגרת חוצת פלטפורמות ומפתחים ב React Native. מסגרת זאת מבטיחה חוזק, מהירות ויעילות.

f

האם פיתוח חוצה גבולות הוא העתיד בפיתוח תוכנות?

שונות חשובה מתמיד. הודות לפיתוח חוצה פלטפורמות, אפליקציות ואתרים אינם מוגבלים לפלטפורמה או מכשיר אחד ויכולים לעבוד כראוי בסביבות תוכנה שונות. למרות שקשה לומר מה צופן העתיד, פיתוח בין פלטפורמות בהחלט ישפיע על דרך העבודה של מפתחים.

הצטרפו לחברות ענק שבחרו בפיתוח חוצה פלטפורמות

דילוג לתוכן