האנשים שמובילים את KokoApps

Kfir Gershon

Founder & CEO

Tom Slutsky

Chief Technology Officer

Mor Elizarov

Head Of Designer

Yaniv Elizarov

DevOps Manager

Koby.Y

Product Manager

Ran Matan

Full Stuck Developer

Idan Tokayer

Full Stuck Developer

Noemi

UX/UI Desinger

David Ben Ishai

Full Stuck Developer

Arseniy Polyak

Full Stuck Developer

Hagit Benatar

Sales Manager

Tzlil Maman

Sales

My Best Theme

הגענו עם רעיון והרבה מוטיבציה ולא היה לנו איך מבצעים זאת. KokoApps ליוו אותנו מהתחלה, ביצעו מחקר מקיף בתחום שלנו, אפיינו את המוצר ופיתחו עבורנו מערכת למידה מורכבת מאד, המשלבת יכולות אנלטיות גבוהות. אנחנו ממליצים לכל יזם או חברה שמעוניינת בחזית אחת של שקט להגיע אליהם.

דויד מייסד ומנכ"ל

Fitin Health

המקצועיות של צוות KokoApps זה מה שתפס אותי מהתחלה, לא נתנו לנו הבטחות גבוהות, סיימנו את הפרוייקט הרבה לפני הזמן באיכות גבוהה. אני ממש רוצה לשבח צוות הפיתוח המדהים שעזרנו לנו ופיתח לנו אפליקציה מדהימה שהיום משרתת מאות אלפי לקוחות מרוצים ברחבי ארצות הברית. עברנו אתגרים בפרוייקט אך העבודה והתהליך ב KokoApps הייתה מרתקת והופתענו לגלות כמה אנחנו לא לבד, בתור יזמית אני מרגישה שמצאתי את הזרוע הטכנולוגית שמלווה אותי במיזם וממשיכים ללוות אותי 😊 . אני ממליצה רק על חברת KokoApps

Noam.A Founder

United App

אני רוצה להמליץ על חברת KokoApps , הם פיתחנו לנו מערכת מורכבת, עם תשתית מאד מורכבת ב AWS ואפליקציה משוכללת בתחום הספורט. הייעוץ הטכנולוגי מהתחלה ותהליך הפיתוח לאורך כל הדרך מאפשרים לנו לכבוש את היעדים שהצבנו לעצמנו כחברה, הם פשוט מקצוענים! כמנכ"ל החלטתי שכל הפיתוח של החברה יהיה ב KokoApps.

אלכס מנכ"ל

הצטרפו אלינו

דילוג לתוכן