למה בחרנו ב Remix?

לעיתים די רחוקות קורה שמגיעה בשורה חדשה חדשה שבאמת שווה להקשיב לה.

 בעולם הטכנולוגיה אנחנו כבר רגילים ואף מעט עייפים מלשמוע על עוד ספריה חדשה שיצאה לאור וכולנו חייבים לעצור הכל ולשמוע למה היא הדבר החם הבא. 

השוק רווי ואף מוצף בדרכים שונות לפתור את אותן בעיות, אותה הגברת בשינוי אדרת.

אנחנו ב-Kokoapps בוחרים להיות קשובים ועם זאת זהירים.

אנחנו רוצים להיות מצד אחד בחזית הטכנולוגיה ולא לפספס שום אבן שאפשר להפוך, ומצד שני להיות מאוד ממוקדים וליצור התמחות ברמה גבוהה מאוד בטכנולוגיות שהבן אנו בוחרים לעבוד.

לאחרונה פורסמה ספריה חדשה – remix, אחריה אנו עוקבים כבר כמעט שנה, ולשם שינוי – היא מביאה איתה בשורה.

מרגע שהתחלנו להשתמש ב-remix הבנו שכללי המשחק השתנו. זוהי פלטפורמה חכמה, גמישה ועוצמתית שתאפשר לנו לתת לכם פתרונות טובים יותר, מהר יותר ועם קוד שאנחנו גאים בו.

למעשה, Remix שילבו את הפשטות שבה התאהבנו בפיתוח WEB כמו בשנות ב-90, ביחד עם האיכות, המהירות והאינטראקטיביות שכל כך חשובות בעולם המהיר והתחרותי בו אנו חיים כיום.

מהמקום הזה, של שילוב הפשטות עם המודרניות, נרצה להרחיב על למה Kokoapps בחרה לצעוד קדימה עם Remix.

מהירות פיתוח

אחת מנקודות החוזקה של Remix היא בפשטות הפיתוח. Remix שמה לעצמה למטרה להיות מצד אחד פשוטה ומצד שני עוצמתית.

Remix בחרה באסטרטגיה של ״שיפור הדרגתי״ (progressive enhancement) האומרת שברירת המחדש של דברים היא לעבוד, ומשם אפשר לשפר אותם.

כפועל יוצא מכך, אפשר בקלות ובמהירות ליצור MVP עובד (או להשיק פיצ׳רים), ובהמשך, לשפר אותם, אך בכל שלבי החיים שלהם, הם יעבדו.

תמיד להגיד ״כן״

עם Remix אנחנו מרגישים שקל לנו מתמיד להגיד כן. כן לפיתוחים ופיצ׳רים מורכבים, כן לשינויים גדולים, כן לפרויקטים יצירתיים וכן למימוש השאיפות והחלומות של הלקוחות.
ואין דבר שמשמח אותנו יותר מלהגיד כן.

ביצועים

אנחנו יודעים כמה מהירות וביצועים חשובים, ואנחנו שמחים להגיד ש Remix מהירה. ואם לא מספיק שהיא מהירה, היא יכולה לרוץ בכל סביבת ריצה שתומכת ב javascript. המשמעות של כך היא שיש לנו גמישות מלאה בקשר לאיפה הקוד שלנו ירוץ, אפילו ממש על הקצוות. ל remix יש את היכולת לרוץ ישירות על ה-CDN (רשת שרתים מהירה במיוחד הפרוסה בכל העולם).

היכולת הזאת של Remix לרוץ על שרתים מהירים בפריסה עולמית היא חסרת תקדים ומאפשרת לנו ביצועים שלא היו אפשריים עד כה.

העברת הידע

ב Kokoapps חשוב לנו ליצור ולשמר ידע. אנחנו מבלים זמן רב בחשיבה, תכנון, קריאה וכתיבה ואנחנו לא רוצים שהמאמצים שאנחנו משקיעים ביצירת ידע ירדו לטמיון. לשמחתנו Remix בחרו להשתמש בידע שקיים כבר עשרות שנים ולא להמציא את הגלגל מחדש. הם בחרו לעודד את השימוש הנכון בפלטפורמת ה WEB וכל הידע שלנו כבר יש, וכן הידע שנמשיך לצבור הוא לא ידע ספציפי ל Remix אלא ידע כללי בתחום הWEB וזהו ידע שימשיך לצמוח ולהעמיק.

אנחנו משתפרים בכל יום בפיתוח מערכות Remix ובכך אנחנו משתפרים בכל יום בפיתוח WEB באופן כללי.

סיכום

לא בכל יום אנחנו רואים טכנולוגיה חדשה שבאמת מביאה איתה בשורה. לשמחתנו  Remix עושה בדיוק את זה ואנחנו בטוחים שהבשורה הזאת תצעיד את הלקוחות שלנו קדימה.

עם פשטות ומהירות פיתוח מצד אחד, ואיכות וביצועים מצד שני נוכל להביא ללקוחות את השירות הטוב ביותר ואת המוצרים האיכותיים ביותר ללא פשרות.

בואו נדבר עסקים

מחפשים חברה לפיתוח אפליקציה או לקראת פיתוח מערכת תוכנה? מלאו  את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם.

אפשר גם להתקשר אלינו: 052-725-0509 או לכתוב מייל: info@kokoapps.co.il

    "על ידי שמוש בטופס זה הינך מסכים לתקנון ולמדיניות הפרטיות של אתר זה."
    דילוג לתוכן