אודות

צוות Koko Apps מלווה יזמים בתחילת המסע או במהלכו עד שיגיעו ליעד הרצוי, החל משלב הרעיון והכדאיות דרך מציאת פתרונות יצירתיים וכלה בפיתוח מקצועי.

אנחנו מאמינים שייעוץ מתחיל בהבנת הצרכים. כדי ליצור שינויים טכנולוגיים יעילים יש צורך להכיר מקרוב את הנפשות הפועלות בארגון, את הטכנולוגיות המתאימות ורק לאחר מכן לבצע שינוי או פיתוח. לא משנה באיזה שלב אתם – אנחנו כאן בשבילכם.

פיתוח אפליקציות

תחום פיתוח האפליקציות התקדם מאד בשנים האחרונות, ויש היום מגוון של טכנולוגיות לפיתוח אפליקציות, במהלך השנים פיתחנו מאות אפליקציות , חלק מהאפליקציות היו בנפרד לכל פלטפורמה לכן החלטנו לחפש ולמצוא טכנולוגיה שאיתה נפתח אפליקציה אחת שתתאים לכל הפלטפורמות . לאחר מחקר ובדיקה של מגוון טכנולוגיות , בחרנו בטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש היום לפיתוח אפליקציות, React Native  , טכנולוגיה זו פותחה ע"י פייסבוק ומכילה יתרונות רבים. אפליקציות כמו AirBnb ו  Instegram פותחו בעזרת הטכנולוגיה הזו, אנו מיישמים ומפתחים רק בפלטפורמה זו.

ליווי מקצועי ואישי

אנחנו מלווים יזמים משלב הרעיון ועד לשלב הפיתוח, תוך שמירה על קשר מתמיד עם הלקוח ושילוב מיטב המפתחים והיועצים של החברה.

מדברים על הכל

רעיון טוב לא עומד בפני עצמו, הוא צריך להיות ישים טכנולוגית. אנו נבחן את הרעיון, נתאים או נשנה עבורו את הטכנולוגיה במטרה לייעל תהליכים ולהוזיל עלויות.

צוות מקצועי

הצוות שלנו מונה מפתחים ויועצים בעלי ותק וניסיון של מעל 10 שנים בתחום. בהם מפתחים, יועצים ואנשים שהטכנולוגיה זורמת בדמם.